شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات شهرپزشکان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی شهرپزشکان به دقت ملاحظه فرمایید

ورود کاربران به وب سایت شهرپزشکان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط شهرپزشکان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات شهرپزشکان است. توجه داشته باشید که ثبتنام نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شهرپزشکان از سوی کاربر است .
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های شهرپزشکان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های شهرپزشکان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات شهرپزشکان استفاده می کنید، اقذام به ثبتنام می کنید و یا به شهرپزشکان ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که شهرپزشکان به صورت الکترونیکی )از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی( به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که شما در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد . جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد شهرپزشکان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند،

می توانند عضویت دریافت خبرنامه دیجی کالا را در پروفایل خود لغو کنند . توجه داشته باشید که 05553525020055 تنها شماره ای است که شهرپزشکان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند . همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت ثبت نوبت یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه شهرپزشکان را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد .

همچنین ممکن است شهرپزشکان از طریق شماره 05553525020055 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند .

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شهرپزشکان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شهرپزشکان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@drs-city.com اطلاع دهید .

سیاست های رعایت حریم شخصی

شهرپزشکان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند .

شهرپزشکان متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شهرپزشکان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید .

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شهر پزشکان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شهرپزشکان جزئی از اموال شهرپزشکان محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شهر پزشکان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شهرپزشکان محفوظ می دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شهر پزشکان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شهرپزشکان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات وب سایت شهرپزشکان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شهرپزشکان محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات شهرپزشکان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.drs-city.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت شهرپزشکان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.drs-city.com و همچنین، هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد.

و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.